E-Ticaret & B2B

E-Ticaret Sitesi

Dilerseniz kurumsal web sitenizi e-ticaret sitesi ile destekleyerek, dilerseniz de online mağazanız için yeni bir e-ticaret sitesi inşa ederek daha çok müşteriye ulaşabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Kullanıcı dostu olarak hazırlanmış ve güçlü bir teknik alt yapısı olan bir e-ticaret sitesi ziyaretlerinizi arttıracak, yeni müşterilere ulaşmanızı sağlayacak, tanıtımınıza ve satışlarınıza büyük oranda katkı yapacaktır.

TEKLİF İSTE
E-Ticaret (B2C & B2B)

E-ticaret yapmalı mı yapmamalı mı?

Eğer e-ticaret yapmamaya karar verdiyseniz yine de rakiplerinizin e-ticaret adına neler yapmakta olduklarını izlemeyi sürdürmeniz yararınıza olabilir. e-ticaret yapmaya karar verdiyseniz sizin için yeni olan bu mecrada çok iyi bir yol haritasına ve paydaşlara ihtiyacınız olduğunu hissetmeye başlamışsınızdır.

Ticaret erbabı olarak e-ticareti inşa etmeyi, işletmeyi ve sürdürmeyi sizin yönetmeniz gerektiğini söyleyelim. Malum gideceği rotayı bilmeyen gemiye hiç bir rüzgar yardımcı olamazmış! Nereye gitmek istediğinizi ve yolda ne tür ticari manevralara ihtiyaç duyacağınızı da siz biliyorsunuz.

Birkaç cümlede e-ticaretin ne olmadığına ilişkin konuşalım;

  • E-ticaret bir bilişim projesi değil, pazarlama, satış, satınalma, depolama ve lojistik gibi departmanların birlikte çalışacağı müstakil bir iş sürecidir.
  • E-ticarette süper fonksiyonlar çoğu zaman sizi bir yere götürmez; önemli olan iş çevriminizi masa üstü ve mobil ortamlarda baştan sona tam olarak icra edebilmenizdir.
  • Stok ve cari kartlarınız düzenli değilse, örneğin; stok ve cari kartlarınızın muhasebe kodları tanımlı değilse, minimum maksimum stoklarınız tanımsız ise, koşul kayıtlarınız (fiyat listeleriniz, indirim ve vade oranlarınız) hazır değilse öncelikle bu çalışmaları tamamladıktan sonra e-ticaret sitenizi açmanız sizi daha işin en başından rakiplerinizin önüne geçirebilir.
  • E-ticaret toptan ya da perakende alıcılarınızın kullandığı önyüzden ibaret değildir. Yönetim panelinizin ürünlerinizi kolayca arz etmeye, güncellemeye, satıştan kaldırmaya, gelen siparişlerinizi ERP yazılımınızla entegre olarak sipariş-irsaliye-fatura-kargo döngüsünün bütünü gerçekleştirebilir olması hayati önemdedir. Çünkü hızla akan bir e-ticaret döngüsünü yukarıda sözettiğimiz gibi bir yönetim paneli olmaksızın yönetmeye kalkmanız geciken ya da yanlış gönderilen siparişler gibi hatalarla en hafif haliyle müşteri memnuniyetsizliğine yol açabilir.
Güvenilir E-Ticaret

Güvenilir E-ticaret

E-ticaret yaparken, güvenlik derdini kafanızdan atın.

7/24 Destek

7/24 Destek

Desteğe mi ihtiyacınız var? Hemen yardımcı olalım.

Mobil Uyumlu

Mobil Uyumlu

E-ticareti cebinizde taşıyın. Mekana bağlı kalmayın.

SEO Uyumlu E-Ticaret

SEO Uyumlu E-ticaret

Doğru kelimeler, doğru satışlara sebep olur.

ERP Entegrasyonu

ERP Entegrasyonu

Müşterilerinizin tercihleri sizin elinizde olsun.

Gelişmiş Raporlama ve Ürün Yönetimi

Gelişmiş Raporlama ve Ürün Yönetimi

Verileriniz bilgiye, bilgileriniz paraya dönüşsün.

Gelin Beraber Değerlendirelim

Profesyonel ekibimizle birlikte E-ticaret iş modelinizi kuralım.

Bir Sorunuz mu Var?

İşinizi internette büyütmemiz için bize izin verin

Profesyonel ekibimizle birlikte soracağınız her soruyu cevaplayacağımızdan emin olun.

    captcha
    Lütfen güvenlik kodunu aşağıdaki kutucuğa giriniz.
    ×