Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Diğer adıyla işletmenizin hemen her yerde görünen yüzü.

Eğer bir marka çatısı altında (franchise ) değilseniz, kurumsal kimliğe ihtiyacınız var. İş ikliminizdekilerin sizi küçücük bir logo, çalışma kıyafetleriniz, giydirilmiş araçlarınızdan tanıyabilmesini sağlar.

Ancak kurumsal kimliğin gücü bütünlüğünden gelir. Kartvizitlerinizde, satış faturalarınızda, şirket zarflarınızda, araçlarınızda, tabelanızda, web sitenizde, ambalajlarınızda kullandığınız kurumsal kimlik öğlerinin tutarlılığı işletmenizin periyodik işlemleri başarıyla yapan bir sistem olarak algılanmasını sağlar. İşte bu yüzden kurumsal kimlik oluştururken hangi kurumsal kimlik öğesini nerede, nasıl, hangi formatta kullanacağınızı belirleyen bir kurumsal kimlik kitabı oluşturulur ve kurumsal kimliğe ilişkin her adım bu kitaba uygun olarak atılır.

Kurumsal kimlik işletmeniz için oluşturduğu imajla, tüketicinizin aklına kazınarak reklam yatırımlarınızın başarılı olmasını sağlayan çalışmalardan biridir.

Kurumsal kimlik çalışması uygulama alanları arttıkça genişleyebilir. Yeni kurulmuş bir işletme olsanız dahi yalın bir kurumsal kimlik çalışmasıyla iş ikliminizde düzgün ve güvenilir bir işletme olarak bilinip algılanmanızı sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bize Projenizden Bahsedin

Bir Sorunuz mu Var?

İşinizi internette büyütmemiz için bize izin verin

Profesyonel ekibimizle birlikte soracağınız her soruyu cevaplayacağımızdan emin olun.

    captcha
    Lütfen güvenlik kodunu aşağıdaki kutucuğa giriniz.
    ×