Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla gelişmesi ile, hayatımızın olmazsa olmazları arasında akıllı telefonlar ve tabletlerin yeri büyük. Akıllı telefonlar ve tablet gibi mobil cihazlarda çalışması için tasarlanmış özel yazılımlara mobil uygulama adını veriyoruz. iOS, Android ve Windows Phone başta olmak üzere tüm akıllı platformlar mobil web siteleri yerine mobil uygulamalar ile çalışmaktadır. Mobil cihazların kullanım oranları günümüzde masaüstü bilgisayar kullanım oranlarına çok yaklaşmıştır.

Internete mobil cihazlardan erişimin %48’lerde olduğu günümüzde, mobil uyumlu (responsive) web siteleri, web sitesi tasarımları mutlaka gereklidir. Ancak, mobil cihazların; yön bulma, hareket algılama, GPS gibi bir çok özelliği mobil uyumlu duyarlı web sitelerinin yanında mobil uygulamaları da gerekli kılmaktadır. Mobil uygulama geliştirme, normal bir web sitesi ile sağlanamayacak bir çok özelliğin, kullanıcıya bir uygulama ile sunulabilmesine olanak sağlamaktadır. Mobil uygulamalar web sitesine oranla daha hızlı olmaktadır ve push notification gibi özelliklerle kullanıcıya anlık bildirim göndermenizi sağlar.

İyi tasarlanmış bir mobil uygulama ile mobil web sitenizde, web tasarımda kullanamadığınız bir çok özelliği de kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerinize seslenebilir, kurumsal imajınızı güçlendirebilir, kampanya, indirim ve promosyonlarınızı mobil uygulamanız ile kişiye özel olarak sunabilirsiniz, lokasyon ve hedefleme bazlı web siteniz ile entegre tanıtımlar yapabilirsiniz.

Crea Dreams, mobil uygulama geliştirme hizmeti ile müşterilerine uzun vadeli ve sorunsuz çalışan çözümler sunmayı hedefler. Android uygulamaları ya da iOS uygulamaları geliştirirken takip ettiğimiz mobil uygulama geliştirme adımları müşterimize sunduğumuz hizmetin kalitesi için önemlidir.

TEKLİF İSTE
Mobil Uygulama Geliştirme

Bize Projenizden Bahsedin

Bir Sorunuz mu Var?

İşinizi internette büyütmemiz için bize izin verin

Profesyonel ekibimizle birlikte soracağınız her soruyu cevaplayacağımızdan emin olun.

    captcha
    Lütfen güvenlik kodunu aşağıdaki kutucuğa giriniz.
    ×