Web Tasarım

Web Tasarım

Günümüz teknoloji çağında kurumsal kimliği en iyi yansıtan kanal olan web tasarımı; özgün, merak uyandırıcı, yaratıcı, şık ve modern bir tasarıma sahip olmalıdır. Size özel, firmanızın ihtiyaçlarına yanıt verecek özgün tasarım ile fark yaratan bir profesyonel web tasarım başarınızda önemli yer tutar.

Doğru stratejiler ile hazırlanan özgün, mobil uyumlu ve arama motoru dostu bir internet sitesi, satışlarınızın yükselmesini ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlayarak sizi zirveye taşır.

TEKLİF İSTE
Web Tasarım İzmir
İnternet Sitesi Tasarımı

Web Sitenizle Fark Yaratın

Kurumsal web tasarım sizi, ürün veya hizmetlerinizi en iyi yansıtacak şekilde sadece size özel olarak hazırlanır. Ziyaretçilerinizin internet sitenizde aradıkları bilgiye en hızlı yoldan kolayca ulaşmaları ve web sitenizden memnun bir şekilde ayrılmaları hedeflenir. İyi bir web tasarım ile mevcut müşterilerinizle bağlılığınızı sağlamlaştırarak sadık müşteriler yaratabilir, potansiyel müşterilerinizi de firmanıza çekerek yeni müşteriler kazanırsınız.

Sadece size özel olarak tasarlanan, firmanızın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek özgün tasarım ile fark yaratan kreatif web tasarım sizi rakiplerinizden üstün kılar. Piyasada hazır şablonlar üzerine uyarlanan web sitelerinde sektördeki rakiplerinizle aynı olma hatta 'pişti olma' ihtimaliniz çok yüksektir. Bu durum web sitenizi tek ve özel olma niteliğinden uzaklaştırır. Crea Dreams ekibi olarak gereksiz detaylardan arınmış, estetik ve sanatsal çizgiye sahip web sitenizi özgün olarak üstün teknoloji desteğiyle buluşturuyor, kolay kullanıma sahip web tasarım çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Faydalanılmak istenen ürün ya da hizmet için ilk başvurulan adres olan web sitelerinin kullanıcı dostu olması tercih edilme aşamasını büyük oranda etkiliyor. Kullanıcı dostu web tasarım kurum kimliğine dair olumlu algıyı pekiştirirken, sadık müşteri yaratmanın ilk aşamasıdır. Kullanıcı deneyimi kriterlerine uygun, sade metinler ve yalın tasarımla dizayn edilmiş internet siteleri, pratik kullanımıyla kullanıcıların siteyi hemen terk etmesinin önüne geçer.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google'da üst sıralara çıkmak

Arama Motorlarında Önden Buyurun

Ülkemizde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla adından sıkça söz ettiren SEO Optimizasyonu, arama motorlarında üst sıralarda yer almayı ifade eder. Hakkında arama yapılan ürün ya da hizmetle ilgili anahtar kelimeler girildiğinde çıkan sonuçlarda Google'da üst sıralarda çıkmak potansiyel müşterileri firmaya kazandırmak açısından oldukça önemlidir. SEO - arama motoru uyumlu internet sitelerinde kritik olan bir diğer başlık ise web sitesinin anahtar kelimeleri içeren özgün metinlere sahip olmasıdır. Ayrıca gelişmiş ve güçlü SEO alt yapısına sahip web tasarımı ile, internet ortamında verdiğiniz reklamlar (Google Adwords) çok daha düşük maliyetlidir. SEO uyumlu web sitelerinin bir başka özelliği ise reklam vermeye gerek kalmadan, organik yani doğal aramalarda ihtiyaç duyduğunuz şey olan 'Google'ın markanıza güvenmesi' ve sizi Google'da üst sıralara taşımasıdır. Crea Dreams olarak SEO uyumlu web tasarım çözümleri geliştirmekteyiz.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Firmaların arama motorlarındaki görünürlüğünü artıran SEO uyumlu web siteleri gelişmiş alt yapıya sahip olmanın yanı sıra mobil uyumlu, responsive web tasarım olmalıdır. Gerek kullanım kolaylığı, gerekse de Google'ın mobil uyumlu web sitelerini arama sonuçlarında üst sıralarda çıkarması günümüzde bilinen bir gerçektir. İnternetin masaüstü bilgisayarlardan çok mobil cihazlardan kullanıldığı günümüzde mobil siteler, mobil uyumlu web siteleri oldukça önemlidir. 2015 yılında yayınlanan istatistiklere göre Türkiye’de web sitelerine mobil cihazlardan girme oranı %39’lara yükselmiştir. Gün geçtikçe daha da artacak bu oranı göz önüne alarak geliştirilen mobil web sitelerine erişim tüm cihazlardan daha pratik hale gelmektedir. Responsive web tasarım - duyarlı web tasarım olarak da adlandırabileceğimiz mobil uyumlu siteler , web tasarıma farklı platformlardaki (mobil,tablet ve masaüstü) ekranlardan ideal erişebilirlik ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi
Responsive Web Sitesi

Hızlı ve Güvenilir Web Siteleri

Kullanıcıların bir internet sitesinden beklediği özelliklerin en başında hızlı olması, kolay yüklenmesi gelir. Yavaş yüklenen, kullanıcılara bekledikleri performansı sunamayan kurumsal web sitesi tasarımı, kullanıcıların belki de sorularına yanıt bulamadan siteyi terk etmesine sebep olur. Crea Dreams ekibi olarak güçlü teknik alt yapı özellikleri kullanarak, gerekli olan optimizasyon ve performans hizmetleri de veriyor, hızlı web sitesi tasarım çözümleri sunuyoruz.

Alışverişten çeşitli ödemelere kadar günlük işlemlerin çoğunun internet üzerinden gerçekleştirdiği bir dönemde güvenilirlik kullanıcılar açısından ayrıca önem taşıyor. Sunduğumuz son teknoloji ve güçlü alt yapı hizmetiyle web sitenizi güvenli, hızlı ve tercih edilir bir hale getiriyoruz.

Web Siteniz 'Sosyal' Olsun!

Kurumsal web sitesi, dijital pazarlama ve sosyal medyanın bir bütün olarak ele alındığı dijital dünyada, 360o hizmet sunma anlayışımız çerçevesinde web sitenizi sosyal medya uyumlu hale getiriyoruz. Web siteniz ve sosyal medya kanallarınız arasındaki bağın kuvvetli hale gelmesi karşılıklı etkileşimi, ürün ve hizmetlerinizin görünürlüğünü ve paylaşımını artırır. Böylelikle web siteniz ve sosyal medya kanallarınızdaki; etkileşim, link paylaşımı, ziyaretçi sayısı ve web trafiği kayda değer bir yükseliş gösterir. Web siteniz ve sosyal medya kanallarınızın uyumlu olması, iyi bir sosyal medya yönetimi marka bilinirliğinizin artmasını ve satışlarınızın yükselmesini sağlar. Crea Dreams olarak sosyal medya uyumlu web tasarım çözümleri geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Uyumlu Web Sitesi

Bize Web Sitenizden Bahsedin

Profesyonel ekibimizle birlikte web sitenizi ücretsiz olarak analiz ediyoruz.

Profesyonel Web Tasarım Süreci

Web Tasarım Süreci

Neden İyi Bir Web Sitesi?

Dünyanın en büyük pazarlama gurularından Philip Kotler, “ekibinizin yapmasını istemediğiniz tüm iş süreçlerinizi Web’e taşıyın” önerisini yapıyor. Peki Neden?

 • Haftanın 7 günü 24 saat çalışan bir web sitesinde şirketiniz ve ürünleriniz hakkında bayilerinize, satış teşkilatınıza ve müşterilerinize çok daha fazla bilgi sergileyebilirsiniz.
 • Daha etkin bir biçimde satın alım yapabilirsiniz çünkü daha fazla tedarikçi tespit etmek, talepleri çevrim içi yayınlamak, Pazar fiyatları üzerinden satın alım yapmak ve çevrim içi müzeyede pazarları için web sitenizi kullanabilirsiniz.
 • Partnerlerinizle extranetler kurarak, daha düşük maliyette daha hızlı şekilde siparişler verebilir, web siteniz üzerinden işlemler gerçekleştirebilirsiniz.
 • Web siteniz üzerinden çevrimiçi iş listeleme servislerini ve e-posta mülakatlarını kullanarak daha etkin bir işe alım gerçekleştirebilirsiniz.
 • Web sitesi tasarımı ile ürünlerinizi çok daha geniş bir coğrafi alanda satışa sunabilirsiniz.
 • Web sitesi tasarımı ile, talepte bulunan veya hedeflediğiniz müşterilere reklamlar, kuponlar, numuneler ve yeni bilgiler sunabilirsiniz.
 • Web sitenizi kullanarak lojistiğinizi ve operasyonlarınızı bir hayli geliştirebilirsiniz.

Bir web sitesi geliştirmenin ötesinde, işinizi nasıl başka bir yapıya dönüşterebileceğiniz çok önemli. Çünkü kurumsal web sitesi bunu sizin için mümkün kılıyor. İşe değer katmayan her müşteri etkileşiminin yerine web tabanlı bir fonksiyon kullanabilirsiniz. Web sitelerini yetkinleştiren şirketler, onu geç benimseyen rakiplerine göre masraflarını büyük ölçüde azaltmaktalar.

Yaratıcı ve Özgün Tasarım
Yaratıcı ve Özgün Web Tasarım

Kreatif ve özgün tasarımlı bir web sitesi ile fark yaratın.

Mobil Uyumlu Tasarım
Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

Web sitenizi her cihazdan erişilebilir kılın.

Gelişmiş SEO Optimizasyonu
Gelişmiş SEO Optimizasyonu

Web tasarım ile Google arama motorlarında üst sıralarda yer alın.

Sosyal Medya Uyumlu
Sosyal Medya Uyumlu Web Tasarım

Web sitenizdeki yazıları/ürünleri kolaylıkla sosyal medyada paylaşın.

Kullanıcı Dostu Tasarım
Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Ziyaretçilerinizi yormadan amaca hizmet eden web tasarıma sahip olun.

Üstün Teknoloji/ Gelişmiş Altyapı
Üstün Teknoloji/ Gelişmiş Alt Yapı

Son teknoloji ve gelişmiş altyapıya sahip web sitenizle işinizi web'e taşıyın.

Hız ve Yüksek Performans
Hız & Yüksek Performans

Web sitenize saniyeler içerisinde erişin.

Güvenilirlik
Güvenilirlik

Güvenilir web tasarım çözümleri.

Bize Web Sitenizden Bahsedin

Profesyonel ekibimizle birlikte web sitenizi ücretsiz olarak analiz ediyoruz.

Bir Sorunuz mu Var?

İşinizi internette büyütmemiz için bize izin verin

Profesyonel ekibimizle birlikte soracağınız her soruyu cevaplayacağımızdan emin olun.

  captcha
  Lütfen güvenlik kodunu aşağıdaki kutucuğa giriniz.
  ×