Web Tasarımı İzmir

İzmir'de Web Tasarımı

İnternetin doğuşuyla birlikte İzmir'in belli başlı firmaları web tasarımı yaparak internette var olmaya başladılar. Başlangıçta İzmirli firmaların web tasarımları bir sürü hareket içeren, deyim yerindeyse "hoplayan zıplayan" aksiyonlu fakat ürün ve hizmetin tanıtılabilirliğine yeterince odaklanmamış web sitesi tasarımlarından ibaretti. Bunu flash tekniğiyle yapılan hareketli anlatımlar takip etti. Ancak ürünlerin tamamını bu teknik ile tanıtmak çok yüksek maliyetli ve emek yoğun bir işti. İzmirli firmaların web tasarımı ardından içeriğe yöneldi. Hava durumu sunanlar, döviz kurları yayınlayanlar gibi. Çok geçmeden bazı İzmirli firmalar web tasarımında hedef kitlenin önemini anladılar.

Web tasarımıyla "herkese hitap etme"nin mümkün olmadığını, belirli hedef kitlelerin bilgi gereksinimlerini karşılamanın ve ürünleriyle gereksinimlerin nasıl karşılandığını ve müşteriye getirdiği avantaj, fayda ve değerin iyi geri dönüş sağladığı ortaya çıkmaya başladı.

Doğru kurgulanmış bir ticari Web tasarımı;

  • kurumsal itibarı güçlendirebiliyor,
  • mevcut müşterilerin ticari bilgi gereksinimlerini karşılayabiliyor (ürün katalogları vb.)
  • yeni müşteriler yaratabiliyor (yeni bayilik başvuruları vb.)
  • sipariş alabiliyor, satış yapabiliyordu.

İlk etapta bu fonksiyonların tümünü tek bir web sitesinde (namı diğer internet sitesi) isteyen firmalar hızla çoğaldı. Ancak onları bir sürpriz bekliyordu. Ortalık iyice karışmış, süreçler ve internet siteleri hızla yönetimi zor hale gelmeye başlamıştı.

Web tasarım bir kez daha yardıma koştu. Tek bir internet sitesi altında dahi olsalar bunlar ayrı ayrı süreçlerin fonksiyonlarıydı ve kurumsal tarafta ayrı departmanlarca sevk ve idare edilmeleri gerekiyordu. Dolayısıyla müstakil tasarımların ustaca bir arada gösterilmesi gibi bir web tasarımı gerektiriyordu.

Sayıları az da olsa bunu başaran İzmirli web tasarım firmaları iyi ki var. Tüm Türkiye'ye hizmet veriyorlar.

TEKLİF İSTE
Web Tasarım İzmir

Bize Projenizden Bahsedin

Bir Sorunuz mu Var?

İşinizi internette büyütmemiz için bize izin verin

Profesyonel ekibimizle birlikte soracağınız her soruyu cevaplayacağımızdan emin olun.

    captcha
    Lütfen güvenlik kodunu aşağıdaki kutucuğa giriniz.
    ×