Uygulama Arayüz Tasarımı

Uygulama Arayüz Tasarımı

Mobil uygulamalar gündelik hayatta bireysel olarak kullanılabildiği gibi, kurumların müşterilerine ve hedef kitlelerine ulaşabilmeleri amacı ile de yaygın olarak kullanılmaktadır. Mevcut müşterilerine ve potansiyel yeni müşterilere ulaşmak isteyen firmalar, mobil uygulamalar ile daha başarılı ve hedef odaklı bir tanıtım yapmaktadırlar. Firmalar hem profesyonel web siteleri, hem de web sitelerinden bağımsız ama web sitesi ile entegre çalışan mobil uygulamalar ile daha çok müşteriye ulaşabilmektedir.

Başarılı bir mobil uygulama ile markanızı her cebe taşıyacak, profesyonel tasarım ve kullanıcı deneyimi ekibimiz tarafından hazırlanmış bir mobil uygulama ile tanıtımınız daha başarılı olacak ve kurumsal kimliğiniz güçlenecektir.

Çok sayıda değerli müşterimize sunduğumuz kaliteli ve profesyonel web tasarım çözümlerimiz gibi, mobil uygulama ve arayüz tasarımlarımız deneyimli ve uzman bir ekip tarafından hazırlanmaktadır.


TEKLİF İSTE
Uygulama Arayüz Tasarımı
Mobil Uygulama Geliştirme

Oyun / Advergame Tasarımı

Advergame. Hem reklam, hem oyun… Reklamın en eğlenceli hali.

Rekabet arttıkça firmaların reklamlara ayırdıkları bütçeler de artmaktadır. Reklam ve dijital eğlencenin biraraya geldiği günümüzde, bir ürünün ya da hizmetin reklamını yapmak amacıyla hazırlanan ve genellikle uluslararası tanıtım kampanyalarında kullanılan basit bilgisayar oyunu olan Advergame, reklamda yeni yollar arayan büyük firmaların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Firmalar için web siteleri, web tasarım çözümleri olmazsa olmazdır. Ancak gelişen teknoloji ve cihaz çeşitliliği web sitelerini tek başlarına yetersiz bırakmakta, mobil uygulamalar, oyunlar ve internet reklamcılığı ile desteklenmesini zorunlu hale getirmiştir.

iOS, Android ve Windows Phone gibi platformlarda mobil uygulama geliştirme imkanı ile firmanızın reklamını yapabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Yine web siteniz üzerinden ya da Facebook üzerinden reklam amaçlı oyunlarınızı hazırlayabilirsiniz.


TEKLİF İSTE

Bize Projenizden Bahsedin

Bir Sorunuz mu Var?

İşinizi internette büyütmemiz için bize izin verin

Profesyonel ekibimizle birlikte soracağınız her soruyu cevaplayacağımızdan emin olun.

    captcha
    Lütfen güvenlik kodunu aşağıdaki kutucuğa giriniz.
    ×